Teams

Leeftijdscategorieën:

A-jeugd = 17 en 18 jaar
B-jeugd = 15 en 16 jaar
C-jeugd = 13 en 14 jaar
D-jeugd = 11 en 12 jaar
E-jeugd = 9 en 10 jaar
F-jeugd = 7 en 8 jaar
Kabouters = tot 7 jaar
Senioren = vanaf 19 jaar

Speeltijden:

* F jeugd: 2x 15 minuten met een rust van 10 minuten

*E en D jeugd: 2x 20 minuten met een rust van 10 minuten

* B en C jeugd: 2x 25 minuten met een rust van 10 minuten

* A-jeugd en senioren: 2x 30 minuten met een rust van 10 minuten

                                                            

                                                           Trainingstijden HV ODIS najaar 

22 aug t/m 6 oktober 2022 

 

Team Trainingstijden Trainer(s) Coaches
F1 + F2 + F3 Maandag

17.00-18:00 u

Lindy Grootscholten, Robin Oussoren + D jeugd + 1 ouder (roulerend) F1 Lizette de Vreede + Saskia van Holstein

F2 Tess Kuyvenhoven + Rosanne Loran

F3  Nina Markus + Jacqueline Kleijweg

E1 Maandag

15.00-16.00 u

Donderdag

16.00-17.00 u

Robert van Rijn

Anita de Jong (odw)

Sandra Bol (odw)

Demi van Diermen

E1 Demi van Diermen + Jette Eikelenboom
E2 Maandag

15.00-16.00 u

Woensdag

16.00-17.00 u

Robert van Rijn

Sanne Boeters

E2 Mylene Overgaag + Denise Vijverberg
D1 Dinsdag

17.00-18.00 u

Woensdag

18.00-19.00 u

Tim But

Tim But  + B jeugd

D1 Tim But + Ingrid van Paassen
D2 Dinsdag

17.00-18.00 u

Donderdag

16.00-17.00 u

Tim But

Anita de Jong (odw)

Sandra Bol (odw)

Demi van Diermen

D2 Anita de Jong + Menno Mulder
C1 Woensdag

18.00-19.00 u

Donderdag

17.30-19.00 u

Tim But  + B jeugd

Marjolein Lange

C1 Hugo Rasens
B1 Woensdag

19.00-20.00 u

Dinsdag

19.30-21.00

Manon Rooders

Vacature

B1  Susanne Menheer
B2 Woensdag

19.00-20.00 u

Donderdag

17.30 – 19.00 u

Manon Rooders

Marjolein Lange

B2 Koert Touw + Caroline de Jong
DS1 + DS2 + A1

DS1 + DS2

A1

Woensdag

20.00-21.30 u

Donderdag

19.00-20.30 u

Dinsdag

19.30-21.00

Ricardo Clarijs

Vacature

Vacature

DS 1  Petra van Marrewijk

DS 2  Monique Wubben

A1     Frits Blok

                                                            

                                                           Trainingstijden HV ODIS binnenseizoen

10 oktober 2022 t/m 23 maart 2023 

 

Team Trainingstijden Trainer(s) Coaches
F1 + F2 + F3 Maandag

t/m 31 okt

17.00-18.00 u

Vanaf 7 nov

16.00-17:00 u

Lindy Grootscholten, Robin Oussoren + D jeugd + 1 ouder (roulerend) F1 Lizette de Vreede + Saskia van Holstein

F2 Tess Kuyvenhoven + Rosanne Loran

F3  Nina Markus + Jacqueline Kleijweg

E1 Maandag

15.00-16.00 u

Donderdag

16.00-17.00 u

Robert van Rijn

Anita de Jong (odw)

Sandra Bol (odw)

Demi van Diermen

E1 Demi van Diermen + Jette Eikelenboom
E2 Maandag

15.00-16.00 u

Woensdag

16.00-17.00 u

Robert van Rijn

Sanne Boeters

E2 Mylene Overgaag + Denise Vijverberg
D1 Dinsdag

16.30-17.30 u

Woensdag

18.00-19.00 u

Tim But

Tim But  + B jeugd

D1 Tim But + Ingrid van Paassen
D2 Dinsdag

16.30-17.30 u

Donderdag

16.00-17.00 u

Tim But

Anita de Jong (odw)

Sandra Bol (odw)

Demi van Diermen

D2 Anita de Jong + Menno Mulder
C1 Woensdag

18.00-19.00 u

Donderdag

17.30-19.00 u

Tim But + B jeugd

Marjolein Lange

C1 Hugo Rasens
B1 Woensdag

19.00-20.00 u

Dinsdag

19.30-21.00

Manon Rooders

Vacature

B1  Susanne Menheer
B2 Woensdag

19.00-20.00 u

Donderdag

17.30 – 19.00 u

Manon Rooders

Marjolein Lange

B2 Koert Touw + Caroline de Jong
DS1 + DS2 + A1

DS1 + DS2

A1

Woensdag

20.00-21.30 u

Donderdag

19.00-20.30 u

Dinsdag

19.30-21.00

Ricardo Clarijs

Vacature

Vacature

DS 1  Petra van Marrewijk

DS 2  Monique Wubben

A1     Frits Blok