TRAININGTIJDEN

BUITENSEIZOEN
25 MAART T/M 28 JUNI 2024


TEAM F1

TRAININGSTIJDEN
MAANDAG
17.00 – 18.00 uur
TRAINER(S)
Sonja Koelewijn +
Ferry Koelewijn

WOENSDAG
17.00 – 18.00 uur
TRAINER(S)
Lizette de Vreede +
Julia But +
Guusje Zwaard

COACH(ES)
Laura Ammerlaan +
Jacqueline Kleijweg

TEAM F2

TRAININGSTIJDEN
MAANDAG
16.00 – 17.00 uur
TRAINER(S)
Sonja Koelewijn +
Ferry Koelewijn

WOENSDAG
17.00 – 18.00 uur
TRAINER(S)
Lizette de Vreede +
Julia But +
Guusje Zwaard

COACH(ES)
Ellen Zuijderwijk

TEAM F3

TRAININGSTIJDEN
MAANDAG
16.00 – 17.00 uur
TRAINER(S)
Sonja Koelewijn +
Ferry Koelewijn

WOENSDAG
17.00 – 18.00 uur
TRAINER(S)
Lizette de Vreede +
Julia But +
Guusje Zwaard

COACH(ES)
Jessica van der Lugt

TEAM E1

TRAININGSTIJDEN
MAANDAG
15.00 – 16.00 uur
TRAINER(S)
Robert van Rijn (odw)
Sandra Bol (odw)

WOENSDAG
16.00 – 17.00 uur
TRAINER(S)
Sanne Boeters +
Lizette de Vreede

COACH(ES)
Demi van Diermen +
Robert van Rijn

TEAM E2

TRAININGSTIJDEN
MAANDAG
17.00 – 18.00 uur
TRAINER(S)
Ferry Koelewijn

DONDERDAG
17.00 – 18.00 uur
TRAINER(S)
Robin Oussoren +
Maud Bol +
Saskia van Holstein +
Karen van der Meijs

COACH(ES)
Ingrid van Paassen +
Jody van Zanten

TEAM E3

TRAININGSTIJDEN
MAANDAG
17.00 – 18.00 uur
TRAINER(S)
Ferry Koelewijn

DONDERDAG
17.00 – 18.00 uur
TRAINER(S)
Robin Oussoren +
Maud Bol +
Saskia van Holstein +
Karen van der Meijs

COACH(ES)
Tess Kuyvenhoven +
Rosanne Loran anten +
Marlene van Veldhooven

TEAM E4

TRAININGSTIJDEN
MAANDAG
16.00 – 17.00 uur
TRAINER(S)
Sonja Koelewijn +
Ferry Koelewijn

DONDERDAG
17.00 – 18.00 uur
TRAINER(S)
Robin Oussoren +
Maud Bol +
Saskia van Holstein +
Karen van der Meijs

COACH(ES)
Saskia van Holstein +
Lizzy van Duijn

TEAM D1

TRAININGSTIJDEN
MAANDAG
15.00 – 16.00 uur
TRAINER(S)
Robert van Rijn (odw)
Sandra Bol (odw)

WOENSDAG
16.00 – 17.00 uur
TRAINER(S)
Suzanne Boeters +
Lizette de Vreede

COACH(ES)
Mylene Overgaag +
Ferry Koelewijn

TEAM C1

TRAININGSTIJDEN
WOENSDAG
18.00 – 19.30 uur
TRAINER(S)
Tim But +
Menno Mulder

DONDERDAG
18.00 – 19.00 uur
TRAINER(S)
Patrick Luiten

COACH(ES)
Tim But +
Linda van Haren

TEAM C2

TRAININGSTIJDEN
WOENSDAG
18.00 – 19.30 uur
TRAINER(S)
Tim But +
Menno Mulder

DONDERDAG
18.00 – 19.00 uur
TRAINER(S)
Patrick Luiten

COACH(ES)
Menno Mulder +
Nizar Khabthani

TEAM B1

TRAININGSTIJDEN
WOENSDAG
18.00 – 19.30 uur
TRAINER(S)
Tim But +
Menno Mulder

DONDERDAG
18.00 – 19.00 uur
TRAINER(S)
Patrick Luiten

COACH(ES)
Hugo Rasens +
Leon Roeling

TEAM A1

TRAININGSTIJDEN
DINSDAG (hal)
19.30 – 21.00 uur
TRAINER(S)
Patrick Luiten

WOENSDAG (buiten)
19.30 – 21.00 uur
TRAINER(S)
Patrick Luiten

COACH(ES)
Manon Rooders +
Marcia van Veldhoven

TEAM DS1

TRAININGSTIJDEN
DINSDAG (hal)
19.30 – 21.00 uur
TRAINER(S)
Patrick Luiten

DONDERDAG (buiten)
19.30 – 21.00 uur*
TRAINER(S)
Patrick Luiten

COACH(ES)
Patrick Luiten +
Petra van Marrewijk

TEAM DS2

TRAININGSTIJDEN
DINSDAG (hal)
19.30 – 21.00 uur
TRAINER(S)
Patrick Luiten

DONDERDAG (buiten)
19.30 – 21.00 uur*
TRAINER(S)
Patrick Luiten

COACH(ES)
Frits Blok + Hans Kester

TEAM DS3

TRAININGSTIJDEN
WOENSDAG (buiten)
19.30 – 21.00 uur
TRAINER(S)
Patrick Luiten

DONDERDAG (hal)
19.30 – 21.00 uur
TRAINER(S)
Patrick Luiten

COACH(ES)
VACATURE

KEEPERSTRAINING B1, A1 EN DAMES

TRAININGSTIJDEN
DONDERDAG
18.45 – 19.15 uur
TRAINER(S)
Patrick Luiten