scheidsrechters

Spelregels:

Via de site “Hanbalmasterz” kan je de spelregels oefenen en beter leren kennen, je kunt zelfs een spelregelbewijs halen, dit bewijs is voor de A jeugd verplicht.

Om dit bewijs te krijgen heb je een inlogcode nodig, dit kan je krijgen via de scheidsrechterscommissie.

Ook heeft het NHV een boekje met spelregels gemaakt voor de jeugd.

 

Scheidsrechtersbegeleidingsformulier:

Klik hier om het Scheidsrechtersbegeleidingsformulier te downloaden

 

Verwachtingen van een scheidsrechter:

Iedereen die lid is van ODIS gaat ook wedstrijden begeleiden/fluiten, dit doe je tijdens of nadat je cursus ‘spelleider ‘ hebt gevolgd.

Je mag alleen fluiten, maar duo fluiten raden wij zeker aan.

Je bent als scheidsrechter een kwartier van te voren aanwezig,

Je bent in het zwart gekleed ( zonder print)

Je krijgt eenmaal een stopwatch en fluit van de vereniging,

Je gebruikt de Sportlink app

Voor vragen of meer informatie kan je terecht bij Liset Verbeek,

scheidsrechters@hvodis.nl

 

Schema:

Eerste helft binnenseizoen

Zaterdag 1 september

10.30 E1 Ouder (bij Hellas)

13.30 E2 Ouder (bij SOS Kwieksport)

15.00 E3 Lisanne Hoogerbrugge & Romy de Bruin (bij Velo)

Zondag 2 september

9.30 F2 Ouder

10.25 F1 Ouder

11.20 D1 Fleur Kuyvenhoven & Daphne van Os

12.20 C3 Brenda Boeters & Nikita Ham

13.25 C1 Marieke Tanke & Vera Ruijgt Begeleiding: Liset Verbeek

14.30 D3 Cloë Arbouw 15.50 DS2 Sanne Boeters & Melissa Knijnenburg

Zondag 9 september

10.00 E1 Amber Kuyvenhoven & Lilian Hanemaayer

11.05 E2 Tessa van den Berg & Claire Zwinkels

12.10 D2 Tessa van der Sande & Sofie Dukker

14.20 A1 Cynthia Vijverberg-van der Meer & Francis van Os

15.40 A2 Marieke Tanke & Vera Ruijgt Begeleiding: Dave Stet

17.00 DS1 Bond

Zaterdag 15 september

11.00 F2 Ouder

12.00 F1 Ouder

13.00 D3 Fleur Kuyvenhoven & Daphne van Os

14.00 C1 Eva Olsthoorn & Lisanne van Oosten Begeleiding: Dave Stet

Zondag 16 september

10.00 A2 Donna Soonius & Megan Hanemaayer

11.20 C2 Melissa van Beurden & Bianca van der Meijs

12.25 D1 Merel de Hoog & Rosa Eikelenboom

Donderdag 20 september

19.30 B1 Paige Olsthoorn & Liset Verbeek

Zondag 23 september

10.00 E1 Amy Stet & Merel van der Hoeven

11.05 D2 Demi Groenewegen & Vera Varekamp

12.05 B1 Marieke Tanke & Vera Ruijgt Begeleiding: Dave Stet

13.15 DS2 Sanne Boeters & Melissa Knijnenburg

14.35 E2 Bente Zuidgeest & Jill Kuyvenhoven

15.40 DS1 Bond

Zondag 30 september

9.30 F1 Ouder

10.25 C3 Cynthia Vijverberg-van der Meer & Francis van Os

11.30 E2 Naomi Holtkamp & Iza Eikelenboom

12.35 E3 Michelle Knoppert & Sterre Willemsen

13.40 D1 Laura Wubben & Milou Groenewegen

14.40 B1 Donna Soonius & Megan Hanemaayer (mogelijk start de wedstrijd iets later)

15.50 A2 Eva Olsthoorn & Lisanne van Oosten Begeleiding: Marco Vijverberg

Zaterdag 6 oktober

12.10 F2 Ouder

13.05 E1 Nikki van Oosten

14.10 D3 Romy de Bruin & Lisanne Hoogerbrugge

Zondag 7 oktober

10.00 C1 Marieke Tanke & Vera Ruijgt Begeleiding: Maurice van Lier

11.05 D2 Mariska Boeters

12.05 DS1 Bond

13.25 C2 Eva Olsthoorn & Lisanne van Oosten Begeleiding: Marco Vijverberg

14.30 C3 Cloë Arbouw 15.35 DS2 Bianca van der Meijs & Melissa van Beurden

Zaterdag 13 oktober

12.05 F1 Ouder

13.00 E3 Kim Olsthoorn & Sam van den Akker

14.05 D1 Lisa Ruigrok & Anouk van Kester

Zondag 14 oktober

10.30 E2 Amber Kuyvenhoven & Lilian Hanemaayer

11.35 A1 Cloë Arbouw

12.55 B1 Nina Schouten

14.05 A2 Coen Ammerlaan