competitieprogramma

Hier vindt u het competieprogramma voorjaar 2020 van Odis:
Datum Tijd Thuisteam Uitteam
5-apr 10:30 DWS DA1 ODIS DA1
5-apr 10:35 Quintus DC2 ODIS DC1
5-apr 11:15 ODIS F1 ROAC F1
5-apr 11:30 EHC D3 ODIS D2
5-apr 12:00 Saturnus Leiden DS1 ODIS DS2
5-apr 12:10 ODIS F2 Westlandia F4
5-apr 12:25 VELO DS1 ODIS DS1
5-apr 13:00 ODIS DC2 VELO DC1
5-apr 13:40 VELO E4 ODIS E2
5-apr 13:50 Westlandia DB2 ODIS DB2
5-apr 14:10 ODIS DB1 Atomium’61 DB1
5-apr 14:15 VELO D3 ODIS D1
5-apr 14:40 VELO E1 ODIS E1
5-apr 15:15 ODIS DA2 Hillegom DA1#
19-apr 10:05 WHC DB1 ODIS DB2
19-apr 10:30 Hillegom DC1# ODIS DC1
2-mei 09:30 Foreholte F4 ODIS F2
2-mei 13:00 ODIS E1 HVV’70 E1#
2-mei 14:05 ODIS D1 Gemini D2
2-mei 15:00 ODIS E2 Verburch E2
3-mei 10:00 ODIS DC1 Oliveo DC2
3-mei 10:20 VELO F4 ODIS F1
3-mei 11:10 ODIS DB2 SOS-Kwieksport DB1
3-mei 11:15 ETC DB1 ODIS DB1
3-mei 11:55 WHC DC1 ODIS DC2
3-mei 12:20 ODIS DA1 Ventura DA1#
3-mei 13:40 ODIS DS2 SOS-Kwieksport DS2
3-mei 14:00 WHC DA1 ODIS DA2
3-mei 14:55 ODIS D2 Stompwijk92 D2
3-mei 15:50 ODIS DS1 Saturnus72 DS1
9-mei 12:00 ODIS F1 VELO F6
9-mei 12:55 ODIS F2 VELO F8
9-mei 13:45 ODIS E2 Stompwijk92 E1
9-mei 14:45 ODIS E1 Verburch E1
10-mei 11:15 ODIS D2 WPK/Westlandia D4
10-mei 11:45 Hercules DB1 ODIS DB2
10-mei 12:15 ODIS DB1 MOK DB1#
10-mei 13:00 Stompwijk92 DS1 ODIS DS1
10-mei 13:15 EHC DC1 ODIS DC1
10-mei 13:25 ODIS DC2 DIOS DC2
10-mei 14:35 ODIS D1 WHC (Den Haag) D1#
10-mei 15:30 ODIS DA1 DIOS DA1#
10-mei 15:30 Hellas DA1 ODIS DA2
16-mei 09:15 DIOS F4 ODIS F2
16-mei 11:25 Twist E1 ODIS E1
16-mei 13:00 Verburch D1# ODIS D1
17-mei 10:00 Saturnus Leiden DC1# ODIS DC2
17-mei 10:30 Oliveo DA1 ODIS DA1
17-mei 10:55 Gemini E2 ODIS E2
17-mei 11:00 Foreholte D1 ODIS D2
17-mei 11:30 ODIS DA2 Oliveo DA2
17-mei 12:50 ODIS DC1 Westlandia DC2
17-mei 14:00 ODIS DS1 DWS DS1
17-mei 14:15 VELO DB1 ODIS DB1
23-mei 11:00 Hercules F3 ODIS F2
24-mei 09:45 ODIS F1 Quintus F3
24-mei 10:40 ODIS D1 Quintus D2
24-mei 11:30 Helius DA1# ODIS DA2
24-mei 11:35 ODIS DA1 Atomium’61 DA1
24-mei 12:25 VELO DS2 ODIS DS2
24-mei 12:55 ODIS E2 VELO E3
24-mei 14:00 ODIS E1 Hellas E1#
24-mei 14:35 EHC DS1 ODIS DS1
24-mei 15:05 ODIS DB1 TOGB DB1
24-mei 16:10 ODIS DC2 HVV70 DC1
6-jun 11:50 Hercules D2# ODIS D1
6-jun 12:25 Hercules E1 ODIS E1
6-jun 13:00 ODIS F2 Verburch F2#
7-jun 10:00 Hellas F2# ODIS F1
7-jun 10:45 Rijnstreek D1 ODIS D2
7-jun 10:55 Gemini DA1 ODIS DA1
7-jun 11:00 ODIS DB1 Westlandia DB1
7-jun 12:00 Schipluiden E2 ODIS E2
7-jun 12:10 ODIS DA2 Foreholte DA1
7-jun 12:30 Warmunda DS2 ODIS DS2
7-jun 13:00 Foreholte DC1 ODIS DC1
7-jun 13:30 ODIS DC2 Quintus DC3
7-jun 14:00 DIOS DB2 ODIS DB2
7-jun 14:40 ODIS DS1 Roda71 DS1
13-jun 09:15 DIOS F3 ODIS F2
13-jun 13:00 ODIS F1 Westlandia F2
13-jun 13:55 ODIS E2 Foreholte E2
13-jun 14:50 TOGB DC1 ODIS DC2
13-jun 15:00 ODIS D1 DIOS D1#
14-jun 10:00 ODIS DB2 EHC DB2
14-jun 11:10 ODIS D2 Oliveo D4#
14-jun 12:10 ODIS DS2 WHC DS1
14-jun 13:30 ODIS E1 Gemini (Z) E1#
14-jun 14:00 Quintus DB2 ODIS DB1
14-jun 14:35 ODIS DC1 Stompwijk’92 DC1#
14-jun 15:00 Schipluiden DS1 ODIS DS1
14-jun 15:10 HV Quintus DA1# ODIS DA2
14-jun 15:40 ODIS DA1 Verburch DA1#
       
https://www.handbal.nl/competities/competitie/club/